Tantrické a senzuálne tantra masáže | ESSENCE DE LA VIE Tantra
masáže, ceny
1 / 3
About Image

O salóne

Tantrická masáž prináša jedinečný spôsob relaxácie, ktorá prebieha v príjemnej atmosfére pomocou dotykov na rôznych aj intímnych častiach tela. Charakter prostredia a tantrické masáže vás dokážu uvoľniť natoľko, že zabudnete na svet vonku. Tantra ESSENCE DE LA VIE vám v meste Veľký Meder poskytne uspokojenie a príjemne strávené chvíle, vďaka ktorým sa budete cítiť uvoľnení a znovuzrodení. Naše senzuálne masáže sú veľmi obľúbeným spôsobom relaxácie žien i mužov. Tantrická masáž vám odhalí tajomstvo vášho tela.

Spoločnosť vám budú robiť profesionálne školené masérky, ako aj príjemná tantrická hudba. Masáže si dokonalo užijete v peknom a voňavom prostredí vykonávané nielen šikovnými, ale aj krásnymi a milými masérkami. Všetko v našom salóne je nastavené tak, aby bol prvoradý váš oddych.

Navštívte nás, a staneme sa pre Vás oázou pokoja.

/ Pravidlá salónu /

Masáže a cenník

Masáž TANTRA DE LUXE

Celá masáž sa vykonáva iba za pomoci rúk masérky a ide o tzv. jednosmernú masáž, pri ktorej je masérka odovzdávateľom energie. Celotelová masáž, pozornosť sa venuje všetkým častiam Vášho tela vrátanie pohlavia a intímnych zón. Spája v sebe prvky klasickej masáže s tantra rituálmi (masáž prírodnými olejčekmi, jemné dotyky pierok, vejárov, rukavičiek..) Ide o rituál uctievania tela. Masáž je energizujúca a zároveň magicky erotická.

Pokročilejšia tantrická masáž
Tantrická masáž pre ženy

Masáž iba preženy, ktorá Vás privedie do hlbokej relaxácie a ovľnenia celého tela i mysle. Pred každou masážou je nutné sa v našom salóne, kôli lepšiemu pocitu z masáže osprchovať. V úvode programu sa stretnete s rituálom NAMASTE, čo znamená vzdanie úcty. Ďalej nasleduje masáž celým telom. Ide o jednosmernú masáž, čo znamená, že iba masér je odovzdávateľ energie. Súčasťou je aj masáž joni (t.j. masáž intímnych partií). Po masáži je Vám dopriaty čas na záverečné zrelaxovanie, ktoré masér využije na nežné túlenie sa. Pri odchode od nás dostanete darček.

Senzual tantrická masáž
Masáž BODY TOUCH - NURU

Táto tantrická masáž pre pokročilejších a aktívnych ľudí je určená pre tých, ktorí nechcú iba ležať, ale chcú sa do priebehu masáže aj aktívne zapojiť. Pri tejto masáži sa teda odovzdávateľom energie stávate aj vy. Masáž prebieha technikou body to body, teda masíruje sa celým telom.

Vzájomná Body tantrická masáž
Vzájomná masáž

Nechajte sa uniesť svojimi pocitmi. Pri vzájomnej masáži Vás tantra masérka prevedie rajom v pravom slova zmysle. Je to masáž plná dotykov, pri ktorej sa dokonale uvoľníte, V priebehu Vás masérka vyzve, aby ste masírovali jej rozpálené, naolejované telo, pripravené a naplno oddané iba Vám. S množstvom dotykov na celom tele si budete pripadať ako v raji. Spolu sa ponoríte do jedinečného zážitku a hlbokého relaxu.

Tantrická masáž rain mutual
Tantrická masáž pre páry

Pripravená pre vás bude fľaša dobrého sektu alebo vína, ako aj čokoládové fondue s čerstvým ovocím. Rozhodnutie, či absolvujete masáž spolu alebo v oddelených miestnostiach, je na vás. Jedná sa o vzájomnú masáž, ktorá vrcholí masážou lingamu a joni (masáž mužských a ženských intímnych partií.

Tantrická masáž pre páry
Štvorručná masáž

Táto tantrická masáž je určená pre tých, ktorí chcú zažiť hneď dvojitú dávku rozkoše. Použitá technika masáže je body to body, t. j. celé telo masérky. Ide o jednosmernú masáž, takže užívať si prítomnosť budete naplno, pretože odovzdávateľkami energie sú iba masérky. Samozrejmosťou je aj masáž lingamu, teda mužských intímnych partií.

Double Body tantrická masáž
01
Moet moment
 • 60 min100 €
02
Bankovanie
 • 30 min55 €
03
Celotelová masáž
 • 60 min60 €
 • 90 min75 €
04
Vzájomná masáž pre ženy - Joni masáž
 • 60 min139 €
 • 90 min159 €
 • 120 min199 €
05
Masáž telo na telo (NURU )
 • 40 min80 €
 • 60 min110 €
 • 90 min160 €
06
Vzájomná masáž
 • 40 min99 €
 • 60 min129 €
 • 90 min179 €
07
Masáž s 2 masérkami vzájomná / NURU
 • 60 min230 €
 • 90 min290 €
08
Masáž pre Pár s jednou masérkou Tantra DE LUXE
 • 90 min160 €
 • 120 min220 €
09
Masáž pre Pár s jednou masérkou - Vzájomná masáž
 • 90 min220 €
 • 120 min280 €

Daruj vzrušujúci zážitok!

Tantra práca

Masérky

Profesionálky, ktoré vždy vedia, čo robia: presne také sú naše tantrické masérky – Tantra Ladies. Masáž lingamu a celkovo tantrické masáže u nás vykonávajú krásne ženy, ktoré vám pomôžu vychutnať si ďalšie súčasti nášho tantra salónu, akými sú napríklad tantrická hudba a voňavé prostredie.

Portfolio

MIA

35 r

Portfolio

KIRA

27 r

Portfolio

ANDREA

Portfolio

BELL

38 r

Radi Vás privítame v našom kolektíve.

Do nášho profesionálneho masážneho salónu prijmeme ženy s kladným vzťahom k dotyku.Prax nie je podmienkou, je možnosť zaškolenia. Pracuje sa v príjemnom prostredí salónu. Ponúkame prácu v lukratívnom prostredí, flexibilnú pracovnú dobu, nadštandardný príjem.

Tantra práca

Skutočný obsah tantry a jej poslanie

Podpora cirkulácie krvy

PODPORENÍM CIRKULÁCIE KRVY SA V ORGANIZME ZNIŽUJE STRES ČÍM ORGANIZUM KVALITATÍVNE RELAXUJE

Podpora cirkulácie krvy
Podpora sexuálneho apetítu

CELKOVÝM DUŠEVNÝM I FYZICKÝM UVOĽNENÍM ORGANIZMU PODPORUJE SEXUÁLNE LIBIDO

Podpora sexuálneho apetítu
Zníženie bolestí unaveného tela

UVOĽNENÍM CELKOVÉHO SVALOVÉHO APARÁTU PODPORENÉHO PREŽITKOM

Zníženie bolestí unaveného tela
Podpora spánkového režimu

CELKOVÝM UVOĽNENÍM A RELAXÁCIOU JE ORGANIZMUS PRIPRAVENÝ NA KVALITNÝ A VÝDATNÝ SPÁNOK

Podpora spánkového režimu

Nezabúdajte, že tantrická masáž neznamená sex.

V našom salóne neposkytujeme žiadne sexuálne služby

Kontakt / rezervácia

Prevádzka Veľký Meder

 • Pondelok - Nedeľa
  10:00AM - 23:00PM
Vila Termal
Ižopská 37
Veľký Meder 932 01

Odkazy

>> Pravidlá salónu

>> Ochrana osobných údajov

captcha
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na komunikáciu.
2022 © Caffe ETÜD & HERŇA s.r.o.,
majiteľka: Priska Molnárová.